Jovica-Skoro

JELEN SUPER LIGA
Škoro: Srećno do prve pobede u šampionatu

Trener fudbalera Metalca Jovica Škoro ocenio je danas da njegova ekipa u 14. kolu Superlige protiv Jagodine uz dosta sreće došla do prve pobede u nacionalom šampionatu.
-Moji igrači su izgarali na terenu svih 90 minuta, a čak i oni koji su samo trčkarali u prethodnim utakmicama dali su maksimum. Imali smo i sreće, Jagodina je u prvih 20 minuta imala svoje šanse ali ih nije iskoristila. Mi smo poveli evrogolom Svojića i to je bio dodatni motor mojim igračima. Drugi gol je samo kruna svega – rekao je Škoro na konferenciji za novinare posle pobede od 2:0 u Jagodini.
Trener ekipe Jagodine Simo Krunić kazao je da je njegov tim platio cenu zbog promašenih prilika.
-U prvih 20 minuta smo imali prilike ali ih nismo iskoristili, a iz jedne polukontre primili smo gol. Posle toga kao da se uvukla neka nervoza, žurili smo da što pre stignemo do gola, međutim Metalac je igrao čvrsto i odgovorno – rekao je Krunić.
On je dodao da ekipa što pre treba da zaboravi današnji poraz, jer je u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva sledeće nedelje očekuje duel sa Novim Pazarom.
Povezana vest:  Milinković: Predstoji nam važna utakmica, idemo na pobedu