Dempsey_fulham

Liverpul bez bodova protiv Fulama

U poslednjoj utakmici 14. kola engleske Premijer lige fudbaleri Fulama savladali su večeras u Londonu ekipu Liverpula sa 1:0. Domaći klub je važnom pobedom odmakao od zone ispadanja, dok je Liverpul ostao na sedmoj poziciji na tabeli sa 15 bodova zaostatka za vodećim Mančester Sitijem.

Jedini gol na stadionu „Krejven Kotidž“ postigao je Klint Dempsej u 85. minutu nakon greške golmana „crvenih“ Pepea Rejne. Pogotku je prethodilo isključenje gostujućeg igrača Džeja Spiringa u 72. minutu. Odigrano juče: Vulverhempton – Sanderlend 2:1, Everton – Stouk 0:1.

Povezana vest:  Stanojević: Dobro smo otvorili utakmicu, posle je bilo lakše

Odigrano u subotu: Aston Vila – Mančester Junajted 0:1, Blekburn – Svonsi 4:2, Mančester Siti – Norič 5:1, Njukasl – Čelsi 0:3, Kvins Parrk Rendžers – Vest Bromvič Albion 1:1, Totenhem – Bolton 3:0, Vigan – Arsenal 0:4.

Tabela: Mančester Siti 38 bodova, Mančester Junajted 33, Totenhem 31, Čelsi 28, Arsenal 26, Njukasl 26, Liverpul 23, Stouk 18, itd.

Povezana vest:  ŽREB ZA ŠESNESTINU FINALA LIGA EVROPE, Čelsi protiv praške Sparte, Zenit dočekuje Liverpul