bobby-zamora

Fulam preokrenuo protiv Arsenala

Fudbaleri Fulama pobedili su Arsenal sa 2:1, iako su do 85. minuta gubili, u 20. kolu Premijer lige Engleske. Arsenal je poveo golom Lorana Kosjelnog u 21. minutu kada je posle centaršuta Arona Remzija neometan šutirao glavom sa pet metara i savladao golmana domaćih Dejvida Stokdejla.

„Topdžije“ su od 78. minuta igrale sa igračem manje pošto je Joan Đuru, koji prinudno igra na mestu desnog beka, dobio drugi žuti karton. Fulam je iskoristio prednost igrača više i golom Stiva Sidvela u 85. minutu došao do izjednačenja.

Domaćin je do preokreta došao golom Bobija Zamore u trećem minute sudijske nadoknade. Englez je šutirao iz voleja sa osam metara od gola posle loše odbijene lopte jednog fudbalera Arsenala.

Fulam je pobedom izbio na 12. mesto na tabeli Premijer lige Engleske koje deli sa Aston Vilom. Arsenal je trenutno peti sa 36 bodova, ali će izgubiti to mesto ako Liverpul pobedi vodeći Siti u Mančesteru.

Povezana vest:  ŽREB ZA PLEJ OF LIGE ŠAMPIONA, Partizan protiv Andrlehta, prvi meč u Beogradu