italija_logo

Sijena nemilosrdna protiv Lacija

Fudbaleri Sijene savladali su večeras na svom terenu ekipu Lacija sa 4:0 u utakmici 17. kola italijanske Serije A i zabeležili prvu pobedu posle sedam mečeva u šampionatu. Pobedu domaćina najavio je Matija Destro već u 10. minutu, a potom je zamenik kapitena Sijene Emanuele Kalajo pogocima sa „bele tačke“ u 35. i 45. minutu osigurao timu veoma važne bodove u borbi za opstanak.

Povezana vest:  Di Natale potpisuje novi ugovor sa Udinezeom

Konačan rezultat, drugim golom na meču, postavio je Destro u 81. minutu. Reprezentativac Srbije Željko Brkić zbog povrede nije branio za Sijenu na ovoj utakmici.