ZVEZDA-WINTERTUR_04

Zvezda izgubila od Žiline posle penala

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su danas na pripremama u Antaliji, posle penala, od slovačke Žiline sa 5:4. Nakon regularnog toka rezultat je bio 1:1, a na ovom meču prvi put od povrede na letošnjim pripremama za Zvezdu je zaigrao Brazilac Pašeko.

Prvi nastup u dresu beogradskog kluba ostvario je i mladi Luka Milunović, pojačanje iz Belgije. Crveno-beli su poveli u 30. minutu golom Darka Lazovića iz slobodnog udarca, a izjednačio je dva minuta kasnije Robert Pič.

Povezana vest:  UEFA ulaže žalbu na sankcije zbog incidenata u Kruševcu

Slovaci su iskoristili svih pet penala, dok je golman Žiline u trećoj seriji odbranio udarac Nikole Petkovića. Izabranici Roberta Prosinečkog su juče, u prvoj pripremnoj utakmici u Antaliji, odigrali 1:1 sa švajcarskim drugoligašem Vinterturom.