Mario_Balotelli

Siti ne posustaje, Čelsi sve lošiji

Fudbaleri Mančester Sitija učvrstili su se danas na vodećem mestu tabele Premijer lige, pošto su u 27. kolu savladali gostujući Bolton sa 2:0, dok je Čelsi porazom od Vest Bromviča (1:0) nastavio seriju loših rezultata.
Siti je do petog uzastopnog trijumfa došao autogolom Gretara Stejnsona u 24. i Marija Balotelija u 69. minutu. Reprezentativac Srbije Aleksandar Kolarov je ceo meč presedeo na klupi domaćeg tima.
Fudbaleri Čelsija ponovo su razočarali svoje navijače, a ovaj put bodove su ostavili na gostovanju Vest Bromviču koji je ovim trijumfom napravio veliki korak ka sredini tabele.
Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Geret Mekali u 82. minutu. Reprezentativac Srbije Branislav Ivanović igrao je za Čelsi do 84. minuta, kada ga je zamenio Raul Meireleš.
Ekipa Blekburna kod kuće je remizirala 1:1 protiv Aston Vile, a Radosav Petrović igrao je prvo poluvreme u dresu domaćeg tima.