juventus_logo

Juventus gubi korak u borbi za titulu

Fudbaleri Juventusa odigrali su večeras u Torinu nerešeno 1:1 protiv Kjeva u utakmici 26. kola Serije A i sada imaju tri boda manje od vodećeg Milana.
Izabranicima Antonija Kontea ovo je bio četvrti prvenstveni remi u poslednjih pet utakmica i sada Juventusu u završnici prvenstva predstoji još teža borba.
Sve je počelo sjajno za Staru damu, koja je povela golom Paola de Ćeljea u 18. minutu. Nakon vodećeg gola Juventus je propustio nekoliko prilika da duplira vođstvo i to ga je kasnije skupo koštalo.
Kjevo je uspeo da iskoristi nervoznu igru domaćina u nastavku meča i u 76. minutu Bukari Drame je doneo veliki bod svojoj ekipi.