dejan_stankovic

Inter konačno pobedio, sigurna pobeda Napolija

Fudbaleri Napolija savladali su večeras Kaljari sa 6:3 (3:1), u okviru 27. kola italijanske Serije A, dok je Inter u finišu meča protiv Kjeva (2:0) uspeo da prekine seriju od sedam utakmica bez pobede. Napoli je do petog uzastopnog trijumfa stigao posle odlične i efikasne igre tokom svih 90. minuta.

Povezana vest:  Frajburg i Ajntraht odigrali bez golova

Već posle pola sata igre domaćin je vodio sa 3:0, a strelci na meču bili su Hamšik, Kanavaro, Laveci, Gargano i Mađo, dok je Astori u 30.minutu postigao auto gol. Inter se dugo mučio protiv Kjeva. Dijego Milito je u 14. minutu promašio jedanaesterac, a gosti su do pobede došli u završnici meč pogocima Valtera Samjuela i Milita. Srpski internacionalc Dejan Stanković odigrao je svih 90 minuta za „neroazure“.

Povezana vest:  Čelsi osvojio bod protiv Mančester junajteda u nadoknadi vremena

Rezultati i strelci 27. kolu Serije A:

Napoli – Kaljari 6:3 (Hamšik 10, Kanavaro 19, Astori 30. a.g, Laveci 56. penal, Gargano 70, Mađo 84 – Larivej 37, 77, 90)

Kjevo – Inter 0:2 (Samjuel 87, Milito 90)