Javor-Crvena Zvezda_17_kolo_1

Janjić: Obrukali smo se

Trener fudbalera Javora Aleksandar Janjić rekao je da se njegov klub obrukao u današnjem porazu od Crvene zvezde sa 3:1, u 17. kolu Super lige Srbije.
-Obrukali smo se. Odlično smo otvorili utakmicu i poveli, što je trebalo da nam ide na ruku, ali imam utisak da smo krajem poluvremena prepustili inicijativu Zvezdi. Čini mi se da smo samo čekali da vreme prođe – rekao je Janjić posle meča u Ivanjici.
Trener Javora je kazao da bi tok drugo utakmice bio drugačiji da napadač njegovog kluba Obijora Odita nije bio sebičan kod kontranapada u poslednjim trenucima prvog poluvremena.
-Nismo iskoristili sjajnu priliku u 45. minutu, kada je Odita bio u kontri, ali nije proigrao samog (Radeta) Veljovića. Da smo izjednačili tok utakmice bi sigurno bio drugačiji i Zvezda ne bi tako lako došla do bodova – zaključio je Janjić.

Povezana vest:  NEMAČKA LIGA, Rezultati utakmica 22. kola i tabela nemačke Bundeslige