jose-mourinho_real_1

Murinjo pobedom proslavio 100. meč u Realu

Fudbaleri Reala savladali su večeras u gostima Betis sa 3:2 (1:1) u utakmici 27. kola španske Primere.
Madriđane je do 23. pobede u šampionatu predvodio fenomenalni Portugalac Kristijano Ronaldo sa dva pogotka (52, 73), dok se u listu strelaca upisao i Iguain u 25. minutu.
Trener Žoze Murinjo je trijumfom proslavio jubilarni 100. meč na klupi „kraljevskog“ kluba i popravio skor na 77 pobeda, 13 nerešenih i 10 poraza.
U ostalim mečevima Real Sosijedad je lako izašao na kraj sa poslednjeplasiranom Saragosom, za koju je igrao srpski reprezentativac Ivan Obradović.
U borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona, Malaga je minimalnim rezultatom pobedila Levante.
Sporting je slavio u susretu protiv Sevilje, a jedini gol na meču postigao je Kastro u 32. minutu.