zlatan_ibrahimovic_milan

Milan sve bliži odbrani titule

Fudbaleri Milana sve su bliži odbrani titule šampiona, jer su danas kod kuće savladali Leće sa 2:0 u 27. kolu Serije A i sada imaju četiri boda više od Juventusa, koji je odigrao bez golova protiv domaće Ðenove.
Rosoneri nisu imali previše problema da dođu do bodova protiv Lećea koji se grčevito bori za opstanak u ligi. Goste je u sedmom minutu „načeo“ Antonio Noćerino, a trijumf je potvrdio Zlatan Ibrahimović u 65. minutu.
Juventus je u Ðenovi nastavio seriju loših rezultata, a ovo mu je bio četvrti uzastopni remi u nacionalnom šampionatu.
Reprezentativac Srbije Boško Janković igrao je za Ðenovu do 61. minuta, kada ga je zamenio Kevin Konstant.
Ekipa Sijene je na gostovanju Chezeni slavila sa 2:0 i osvojila veoma važne bodove u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa, dok je Fiorentina bez suspendovanog Matije Nastasića izgubila u Kataniji sa 1:0.