zvezda_smederevo

Zvezda ubedljiva protiv Smederevaca

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su treću uzastopnu pobedu u prolećnom delu šampionata Srbije, pošto su večeras u Beogradu, u poslednjoj utakmici 18. kola, bili bolji od ekipe Smedereva – 4:0 (1:0).

Zvezda je ovom pobedom ponovo vratila na šest bodova zaostatka u odnosu na prvoplasirani Partizan.

Strelci za izabranike Roberta Prosinečkog bili su Milunović u 14, Kadu u 72. i 85 (oba iz penala) i Kasalica u 75. minutu. Domaćin je poveo u 14. minutu golom Milunovića, a čvrst otpor Smederevaca srušio je u nastavku utakmice, kada je boljom igrom stigao do ubedljivog trijumfa. Veoma dobra predstava zadovoljila je pune tribine pred 40.621 gledalaca.

Povezana vest:  LIGA ŠAMPIONA, Grupa D: Kopenhagen savladao Panatinaikos, Barseloni bod