zvezda_sevojno_april_2012 (2)

Kapiten Mikić pogodio za pobedu Zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu ekipu užičke Slobode sa 1:0 u poslednjoj današnjoj utakmici 25. kola Superlige Srbije. Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je kapiten crveno-belih Nikola Mikić u 81. minutu, a prethodno je stativu pogodio rezervista Luka Milunović.

Crveno-beli su imali inicijativu tokom najvećeg dela utakmice, ali im je nedostajalo koncentracije u završnici akcija. Trener domaćina Robert Prosinečki pogotovo neće moći da bude zadovoljan igrom u prvom poluvremenu, dok je slika delimično popravljena u nastavku.