roberto_kavan_napoli_man_siti

Napoli ne odustaje od Lige šampiona

Fudbaleri Napolija savladali su kod kuće Novaru sa 2:0 u poslednoj večerašnjoj utakmici 34. kola Serije A i prekinuli seriju od tri uzastopna poraza u šampionatu.
Ovom pobedom Napolitanci su se ponovo uključili i u borbu za treće mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.
Napolitance su do 13. ovosezonske pobede u Seriji A odveli Edinson Kavani i Paolo Kanavaro golovima u prvom poluvremenu.
Utakmica je bila prekinuta nakon samo jednog minuta, pošto je glavni sudija Danijele Doveri zaradio povredu ramena. Posle tretmana i pomoći lekarskog tima Napolija Doveri se vratio na teren.

Rezultati i strelci u 34. kolu:
Kjevo – Udineze 0:0
Parma – Kaljari 3:0 (Ðovinko 24, Flokari 73. penal, Chuka 90. penal)
Katanija – Atalanta 2:0 (Gomez 31, Sejmur 85)
Napoli – Novara 2:0 (Kavani 27, Kanavaro 43)
Sutra:
Fiorentina – Inter, Milan – Bolonja, Chezena – Palermo, Ðenova – Sijena, Leće – Lacio, Juventus – Roma.
Tabela: Juventus 68, Milan 67, Lacio 54, Udineze 52, Napoli 51, Roma 50, Inter 48, Katanija 46, itd.

Povezana vest:  27. KOLO JELEN SUPER LIGA, Rezultati i tabela, Kojić doneo tri boda Radu