crna gora lliga logo

TELEKOM PRVA LIGA
Sutjeska pobedila u Pljevljima

Fudbaleri Sutjeske i nakon drugog kola Telokom Prve crnogorske lige imaju maksimalan učinak, a prve pobede ove sezone ostvarili su Budućnost i Grbalj.
Sutjeska, koja je na startu šampionata bila bolja od Budućnosti, pobedila je u Pljevljima ekipu Rudara 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Ðorde Šušnjar u 28. minutu.
Budućnost je na stadionu pod Goricom, bez prisustva publike, savladala Lovćen 3:1.
Cetinjski tim poveo je golom Milana Ðurišića u šestom minutu.
Izjednačio je Selmo Kurbegovic u 13, a vođstvo domaćinu doneo je Radivoje Golubović u 30. minutu.
Konačan rezultat postavio je Stefan Mugoša u 33. minutu.
Grbalj je u Nikšiću, golovima Branislava Jankovića u 39, Nemanje Nikolića u 45. i Kenana Ragipovića u 61. minutu, savladao Čelik 3:0.
Mornar i Jedinstvo igrali su 0:0, istim rezultatom završen je meć između Zete i Mladosti, a golova nije bilo ni u duelu Petrovca i Mogrena.
Sutjeska je, nakon dva odigrana kola, prva na tabeli sa šest bodova.
Mladost, Grbalj i Mornar osvojili su po četiri, dok bod manje imaju Budućnost, Čelik i Rudar.
U trećem kolu sastaće se: Jedinstvo – Zeta, Sutjeska – Mornar, Lovćen – Rudar, Grbalj – Budućnost, Mogren – Čelik i Mladost – Petrovac.

Povezana vest:  Napredak nastavio seriju, pobedjen Rad u Kruševcu