MUDRINKSI_HAJDUK-ZVEZDA_17

Mudrinski odveo Zvezdu na prvo mesto

Fudbaleri Crvene zvezde zauzeli su prvo mesto na tabeli, pošto su danas u Kuli pobedili ekipu Hajduka sa 1:0 (1:0) u utakmici šestog kola Super lige Srbije.

Utakmica je odigrana bez prisustva publike, jer Kuljani nisu mogli da garantuju zabranu dolaska navijača crveno-belih, koji su prošlog vikenda pravili incidente u Kragujevcu.

Povezana vest:  Radnički nastavio seriju, Ranđelović za pobedu

Izabranici Aleksandra Jankovića nisu briljirali kao i na nekoliko prethodnih mečeva, ali su uspeli da zabeleže četvrtu uzastopnu pobedu.

Jedini gol na meču postigao je glavom Ognjen Mudrinski u 15. minutu nakon dobro izvedenog kornera Nenada Milijaša.

Najbolju šansu u drugom poluvremenu gosti su imali u finišu meča, kada je šut Milijaša zaustavio golman Bojan Barać.