ashley_cole_celzi

Čelsi u finišu meča do pobede protiv Stouka

Londonski Čelsi pobedio je danas na svom terenu Stouk sa 1:0, u petom kolu fudbalskog prvenstva Engleske, i zadržao vodeću poziciju na tabeli.
Jedini gol u meču postigao je Ešli Kol pet minuta pre kraja utakmice.
Kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović igrao je ceo meč za Čelsi.
Odličnu formu na početku sezone nastavio je Vest Bromvič Albion, koji je danas kao domaćin golom Romela Lukakua u 71. minutu na svomterenu pobedio Riding.
Klub iz Birmingema trenutno je na trećoj poziciji sa 10 bodova.
Prvu pobedu ove sezone ostvario je Sautempton, i to sa ubedljivih 4:1 protiv gostujuće Aston Vile, iako je klub iz Birmingema poveo u 36. minutu golom Darena Benta.
Na 1:1 izjednačio je Riki Lambert u 58, a preokret je doneo Natanijel Klajn u 63. minutu. On se do kraja meča još jednom upisao u strelce, u četvrtom minutu sudijske nadoknade, dok je u međuvremenu pogodio i Džejson Pančeon, u 72.
Vest Hem je u poslednjim trenucima utakmice došao do boda na svom stadionu protiv Sanderlenda. Gol za 1:1 postigao je Kevin Nolan u 91. minutu. Gosti su vodili od 9. minuta pogotkom Stivena Flečera.
Treću pobedu u sezoni, uz dva poraza, ostvario je Fulam, koji je u gostima savladao Vigan sa 2:1.
Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA SP 2014, Crnogorci rutinski protiv San Marina