aleksandar_jankovic_1_trening

Janković: Izgubili smo kontrolu u drugom poluvremenu

Trener Crvene zvezde Aleksandar Janković rekao je da je njegov tim večeras izgubio kontrolu meča u drugom poluvremenu kup utakmice protiv Radničkog u Nišu, kao i da je video da će njegov tim primiti gol.

-Imali smo dobijen meč nakon prvih 45 minuta igre…U drugom poluvremenu smo izgubili kontrolu utakmice. Radnički je zaigrao znatno bolje, i video sam da nailazi gol, pa sam pokušao izmenama to da sprečim, ali nije uspelo – rekao je Janković.

Povezana vest:  Terzić: Vidić mi je rekao da želi da bude selektor

Zvezda je vodila 1:0, Radnički je izjednačio u 77, a beogradski tim je meč prelomio u 89. minutu.

-Imali smo ispred sebe teškog i motivisanog protivnika u drugom poluvremenu, ali pokazali smo da imamo mirnoću u samom finišu, kada smo uspeli da postignemo drugi gol. Bilo je pravo zadovoljstvo igrati u ovakvom ambijentu, i ekipi Radničkog želim od srca sve najbolje u nastavku prvenstva – rekao je Janković.

Povezana vest:  Inzagi: Moj novi san je da kao trener osvojim Ligu šampiona