jelensuperliga logo

Preokret Slobode, Nišlije ubeđive protiv BSK-a

Fudbaleri Radničkog iz Niša i užičke Slobode zabeležili su danas pobede u utakmicama sedmog kola Superlige Srbije.

Radnički je u Nišu savladao BSK sa 4:1 (2:1). Ekipa iz Borče dobro se držala u prvih 45 minuta, ali je u nastavku meča posustala i doživela četvrti poraz u poslednja pet susreta.

Sloboda je u Užicu savladala Hajduk iz Kule sa 2:1, nakon preokreta koji je režirao dvostruki strelac Tijago Galvao.

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA SP 2014, Ekvador zaustavio Argentinu

Fudbaleri Novog Pazara su u drugom poluvremenu uspeli da obezbede pobedu protiv Donjeg Srema, golovima Bogunovića i Damjanovića.

Javor je prekinuo niz od tri uzastopna poraza, pošto je na svom terenu savladao OFK Beograd sa 3:1.

Sve golove za domaćina postigao je Brazilac Silva, dok je strelac za Beograđane bio Jovanović.