Georgios_Samaras_seltik

LIGA ŠAMPIONA

Seltik slavio u Moskvi

Fudbaleri Seltika pobedili su večeras u Moskvi Spartak sa 3:2 (1:1) u utakmici drugog kola G grupe Lige šampiona.
Gosti iz Škotske poveli su golom Hupera u 13. minutu, a prednost Moskovljana vratio je Emanuel Emenike, koji je mrežu protivnika pogodio u 41. i 48. minutu.
Gosti su uspeli da izjednače u 71. minutu posle auto gola Kombarova, a sva tri boda obezbedio Jorgos Samaras u 90. minutu.
Seltik je poslednjih pola sata imao igrača više, pošto je u 63. minutu isklučen igrač Spartaka Huan Insauralde.
Od 20.45 sastaju se Nordsjeland – Čelsi, Juventus – Šahtjor (Grupa E), BATE Borisov – Bajern, Valensija – Lil (Grupa F), Benfika – Barselona (Grupa G), Kluž – Mančester Junajted, Galatasaraj – Braga (Grupa H).
Povezana vest:  Bin Hamam sledećeg meseca na saslušanju zbog korupcije