Edin_Dzeko_celebrates_with_Samir_Nasri_David_Silva

Pobede Sitija i Junajteda posle preokreta

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas kao gosti ekipu Vest Bromvič Albiona sa 2:1, u osmom kolu Premijer lige Engleske, iako su do 80. minuta gubili I imali igrača manje.
Džejms Milner je isključen u timu Sitija u 23, a domaćin je poveo golom Šejna Longa u 67. minutu.
Siti je, ipak, došao do preokreta golovima Edina Džeka u 80. i 91. minutu utakmice.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine je u igru ušao samo dva minuta pre nego što je postigao svoj prvi pogodak, kada je zamenio Gereta Berija.
Mančester junajted pobedio je na svom terenu Stouk sa 4:2, iako su gosti poveli autogolom Vejna Runija u 11. minutu.
Runi je potom izjednačio u 27, da bi onda Robin van Persi preokrenuo
u 44. minutu.
Prednost Junajtedu na 3:1 doneo je Dani Velbek u 46, a onda je Metju Džarvis smanjio 13. minuta kasnije.
Konačnih 4:2 za Junajted postavio je svojim drugim golom Runi u 65. minutu.
Vest Hem je na svom terenu bio bolji od Sautemptona sa 3:1. Dvostruki strelac za domaćina bio je Mark Nobl, u 46. i 72. minutu iz penala, dok su po jedan gol dali Kevin Nolan u 48. i Modibo Maiga u 87. Jedini pogodak za Sautempton postigao je Adam Lalana u 64. minutu.
Liverpul je na svom terenu pobedio Reding sa 1:0 golom Rahima Sterlinga u 29. minutu, dok je istim rezultatom Fulam kod kuće dobio Aston Vilu pogotkom Krisa Berda u 84.
Svonsi je kod kuće slavio protiv Vigana sa 2:1. Strelci za domaću ekipu bili su Pablo Ernandes u 65. i Miču u 67. minutu, dok je jedini gol za goste dao Emerson Bojs u 69. minutu.
Povezana vest:  Parižani golom Ibrahimovića odneli bodove iz Bordoa