mudrinski_cz_radnicki_n (2)
KUP SRBIJE
Zvezda pobedila u Kuli, slavlje Rada u Novom Pazaru
Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su danas savladali Hajduk u Kuli sa 2:0 (0:0).
Golove za crveno-bele, koji brane trofej u najmasovnijem takmičenju, postigli su Ognjen Mudrinski u 41. i Miloš Dimitrijević u 45+1. minutu iz penala.
Beograđani su od 50. minuta imali igrača manje, jer je golman Aleksandar Kirovski isključen zbog dva žuta kartona.
Plasman među osam najboljih ostvarili su i fudbaleri Rada, pobedom na „vrućem terenu“ u Novom Pazaru sa 1:0, a jedini gol postigao je Marko Ljubinković u 38. minutu.
Vojvodina je istim rezultatom eliminisala Čukarički na Banovom brdu, dok je u meču sa najviše golova OFK Beograd u Inđiji pobedio sa 3:2.
Javor je sa ubedljivih 3:0 eliminisao Smederevo, a Jagodina je golom Libijca Mohameda El Munira savladala Novi Sad sa 1:0.