lopta_u_mrezi

Važni bodovi za Deportivo i Espanjol

Fudbaleri Deportiva savladali su danas na domaćem terenu u La Korunji ekipu Majorke sa 1:0, u utakmici 10. kola prvenstva Španije.
Povratnik u Primeru izborio je veoma značajnu pobedu kojom je pobegao iz zone ispadanja. Deportivo je poveo već nakon pola sata utakmice, a potom je u grčevitoj borbi do samog kraja odbranio stečenu prednost. Pogodak za tri boda postigao je Gama u 30. minutu.
Ranije danas Espanjol je istim rezultatom slavio na gostovanju u San Sebastijanu (1:0). Iznenadio je ekipu domaćeg Sosijedada i odneo ceo plen golom Kolota u 77. minutu, pa je, kao i Deportivo, napustio opasnu zonu.
U preostalim današnjim meccevima od 17:50 sati igraju Osasuna i Valjadolid, od 19:45 Granada i Atletik Bilbao, a od 21:30 Sevilja i Levante.