UEFA-Liga-Evrope

LIGA EVROPE, REZULTATI

Napoli pobedio Dnjipro, Kavani postigao četiri gola

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras posle preokreta ukrajinski Đipro sa 4:2 (1:1) u utakmici četvrtog kola F grupe Lige Evrope.

Ukrajinci su bili nadomak plasmana u narednu rundu takmičenja, pošto su do 77. minuta vodili sa 2:1, ali se isprečio sjajni Edison Kavani, koji je sa četiri gola bukvalno sam pobedio protivnika.

Dnjepar je zadržao prvo mesto na tabeli, dok je Napoli ovom pobedom izbio na drugo, jer je PSV na gostovanju u Stokholmu izgubio od AIK-a sa 1:0.

U grupi C Fenerbahče je bez problema savladao AEL (2:0), koji je poslednjih 20 minta odigrao sa igračem manje.

Mrežu kiparskog tima načeo je bivši napadač Liverpula Dirk Kajt, dok je srpski internacionalac Miloš Krasić čitav meč presedeo na klupi.