vermezovic_par_nef

LIGA EVROPE

Vermezović: Handanovič odlučio, dobili nas na iskustvo

Trener Partizana Vladimir Vermezović rekao je večeras da je golman Intera Samir Handanovič doneo prednost svom timu večeras, i ocenio je da njegov tim nije bio toliko lošiji da bi izgubio 1:3.

-Imali smo dve šanse u prvom poluvremenu, ali je Handanovič fenomenalno reagovao. Mislim da je upravo to čovek koji je doneo Interu odlučujuću prednost u oba meča – rekao je Vermezović.

Povezana vest:  Dejvid Bekam predviđa pobedu Argentine na FIFA Svetskom prvenstvu u Brazilu

Inter je večeras u četvrtom kolu Lige Evropa pobedio Partizan sa 3:1 u Beogradu.

-Nismo zaslužili ovako visok poraz. I u drugom poluvremenu smo imali šanse i osim poslednjih 15-20 minuta nismo bili toliko loši. Dobili su nas na iskustvo. Mislim da je pred ovim timom Partizana lepa budućnost – rekao je Vermezović.