Luis-Suarez-liverpool
Suares doneo Liverpulu bod protiv Čelsija

Fudbaleri Čelsija i Liverpula igrali su danas u Londonu nerešeno 1:1, u utakmici 11. kola engleske Premijer lige.
Čelsi je propustio priliku da se približi na bod vodećem Mančester Junajtedu, dok je Liverpul šestim remijem sezone napravio mali korak ka gornjem delu tabele.
Činilo se da je domaćin na Stamford Bridžu blizu trijumfa pošto je poveo već u 20. minutu pogotkom Džona Terija, međutim, Luis Suares je dvadesetak minuta pre kraja doneo „crvenima“ izjednačenje.
Današnji rezultati:
Čelsi – Liverpul 1:1 (Teri 20 – Suares 73)
Njukasl – Vesthem 0:1 (Nolan 38)
Mančester Siti – Totenhem 2:1 (Agero 66, Džeko 88 – Kolker 21)
Odigrano juče: Arsenal – Fulam 3:3, Aston Vila – Mancecster Junajted 2:3, Everton – Sanderlend 2:1, Reding – Norič 0:0, Sautempton – Svonsi 1:1, Stouk – Kvins Park Rendžers 1:0, Vigan – Vest Bromvič Albion 1:2.
Tabela: Mančester Junajted 27 bodova, Mančester Siti 25, Čelsi 24, Everton i Vest Bromvič Albion po 20, Vesthem 18, Totenhem 17, Arsenal i Fulam po 16, itd.