mudrinski_cz_radnicki_n (2)

Mudrinski spasio Zvezdu u Užicu

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Užicu Slobodu sa 2:1 (1:0) u utakmici 14. kola Super lige Srbije.
Sloboda je povela u 26. minutu preko Darija Purića, a preokret Zvezdi doneo je dvostruki strelac Ognjen Mudrinski, koji je mrežu domaćina pogodio u 85. i 93. minutu meča.
Domaćin je od 82. minutu igao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio iskusni Marić.
Beograđani su se sa pravom pribojavali teškog gostovanja ekipi, koja je prvi put od marta doživela poraz u prvenstvu.
Zvezda nije blistala, ali je uspela da posle dva uzastopna poraza u domaćem šampionatu i eliminacije u četvrtfinalu Kupa Srbije od OFK Beograda, osvoji važne bodove u nastavku šampionske trke.
Junak Zvezdine pobede propustio je odličnu priliku u drugom minutu, kada je posle kornera Nenada Milijaša pogodio prečku Užičana.
Izabranici trenera Aleksandra Jankovića trenutno zaostaju dva boda za liderom na tabeli Partizanom, koji od 19 sati dočekuje ekipu Smedereva.
Povezana vest:  Hodžson: Uprava pokušava da zadrži igrače u Liverpulu