Mattia_Destro_Roma

Pobeda Rome, Fiorentina se izvukla u Torinu

Fudbaleri Rome pobedili su danas Peskaru sa 1:0 (1:0), dok su Torino i Fiorentina odigrali nerešeno (2:2), u utakmicama 14. kola Serije A.
Roma je do sedme pobede u šampionatu došla na gostovanju protiv Peskare i to golom Destra u petom minutu.
Fiorentina već osam mečeva zaredom ne zna za poraz, a bod gostima ovaj put doneo je Munir El Hamadui u 84. minut, nekoliko trenutaka nakon što je ušao u igru.
Srpski reprezentativac Alen Stevanović dobio je šansu u 70 minutu, dok je Nenad Tomović presedeo meč na klupi tima iz Firence.
Važne bodove u borbi za opstanak osvojila je Đenova, koje je minimalnim rezultatom pobedila Atalantu u Bergamu.  Srpski internacionalac Boško Jankovic odigrao je svih 90. minuta za goste i u 15. minutu zaradio žuti karton.
U ostalim mečevima Sampdorija je slavila protiv Bolonje, dok su Kjevo i Sjena odigrali bez golova.