Radamel_Falcao_Atletico

Atletiko bez muke protiv Sevilje

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na svom terenu Sevilju sa 4:0 u utakmici 13. kola prvenstva Španije.
Gosti su meč završili sa čak tri isključena igrača, pošto su crvene kartone dobili Argentinac Federiko Fazio (zbog oštrog starta u 21. minutu), Hrvat Ivan Rakitić (zbog drugog žutog u 83) i rezervni igrač Luna (zbog prigovora u 80).
Strelci za Atletiko bili su Falkao iz penala u 22, Koke u 44. i Miranda u drugom minutu sudijske nadoknade, dok je autogol postigao Emir Spahić u 44. minutu.
Madriđani su se ovom pobedom izjednačili na vodećoj poziciji Primere sa Barselonom, koja ima meč manje, dok je Sevilja 11. na tabeli.
U ostalim utakmicama igranim danas Hetafe je u gostima pobedio Espanjol sa 2:0, dok su u Bilbau domaći Atletik i Deportivo La Korunja igrali nerešeno 1:1.