MILIJAS_RADNICKI-ZVEZDA_14

Vojvodina ubedljiva protiv nemoćne Zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde neprijatno su iznenadili svoje navijače na zatvaranju jesenjeg dela šampionata Srbije, pošto su večeras na Marakani izgubiil od Vojvodina sa 3:0 (2:0).

Crveno-beli su nastavili sa slabim izdanjima ove sezone, a za razliku od nekoliko prethodnih utakmica, ovog puta nisu imali rešenje za raspoloženog protivnika.

Tim iz Ljutice Bogdana nije iskoristio kiks Partizana protiv Spartaka u Subotici (2:2) i eventualnom pobedom smanji zaostatak na samo tri boda pred zimsku pauzu.

Izabranici Aleksandra Jankovića nisu imali rešenje za napadača Novosađana Oumaru Abubakara, koji je golove postigao u 22. i 46. minutu. Konačan rezultat postigao je Miroslav Stevanović na startu drugog poluvremena.

Povezana vest:  Od 2016. godine utakmice Premijer lige i petkom

Zvezda u prolećni deo sezone ulazi sa 31 bodom, šest manje od vodećeg Partizana.