martin_skrtel_liverpul_slovenac

Liverpul pregazio ekipu Fulama

Fudbaleri Liverpula večeras su na svom stadionu ubedljivo pobedili ekipu Fulama sa 4:0 u utakmici 18. kola engleske Premijer lige.

Slovak Martin Škrtel je „načeo“ rivala u devetom minutu, a vođstvo je duplirao kapiten Stiven Džerard u 36. minutu.

Strelac trećeg pogotka za „crvene“ sa Enfilda bio je Stjuart Dauning u 52. minutu, a konačan rezultat postavio je Luis Suarez u poslednjim trenucima meča.

Povezana vest:  Partizan pobedio Steauu i prošao u plej-of za Ligu šampiona

Ovom pobedom fudbaleri Liverpula su se pred svojim navijačima donekle iskupili za poraz od Aston Vile na Enfildu prošlog vikenda.

Rezultati i strelci 18. kola Premijer lige:

Vigan – Arsenal 0:1 (Arteta 60. penal)

Mančester Siti – Reding 1:0 (Beri 90+3)

Njukasl – Kvins Park Rendžers 1:0 (Ameobi 81)

Sautempton – Sanderlend 0:1 (Flečer 60)

Povezana vest:  Veliki problemi Arsenala uoči revanša kod Barselone

Totenhem – Stouk 0:0

Vest Bromvič Albion – Norič 2:1 (Gera 43, Lukaku 82 – Snodgras 23)

Vest Hem – Everton 1:2 (Kol 14 – Aničebe 64, Pienar 73)

Liverpul – Fulam 4:0 (Škrtel 9, Džerard 36, Dauning 52, Suarez 90)

Sutra:

Svonsi – Mančester Junajted (14.30)

Čelsi – Aston Vila (17)

Povezana vest:  KVALIFIKACIJE ZA SP 2018, Selekcija Srbije takmičenje u kvalifikacijama za SP počinje protiv Irske

Tabela: Mančester Junajted 42, Mančester Siti 39, Arsenal 30, Čelsi (meč manje), Vest Bromvič 30, Everton 30, Totenhem 29.