engleska_logo

Fulam iznenadio Vest Bromvič u gostima

Fudbaleri Fulama pobedili su danas domaći Vest Bromvič sa 2:1 (1:0) u prvom meču 21. kola engleske Premijer lige. Fulamu je ovo šesta pobeda, dok je Vest Bromvič doživeo osmi poraz u šampionatu.

Goste je u vođstvo doveo bugarski internacionalac Dmitar Berbatov u 39. minutu, izjednačio je početkom drugog poluvremena Romelu Lukaku, a ceo plen londonskom timu doneo je Aleksandar Kačaniklić u 58. minutu.

Povezana vest:  FSS: Milojević i Stojković zvanično najbolji 2017. godine

Fulam se u finišu meča grčevito borio da sačuva prednost, ali fudbaleri Vest Bromviča nisu uspeli da izjednače, a u nekoliko navrata nisu ni imali sreće.