FUDBALSKA-LOPTABez iznenađenja u Valensiji

Fudbaleri Valensije plasirali su se u četvrtfinale španskog Kupa kralja pošto su večeras na domaćem terenu, u revanš utakmici osmine finala, savladali ekipu Osasune sa 2:1.

Na Mestalji nije bilo iznenađenja, iako je domaćin igrao opušteno nakon što je prvi meč dobio sa 2:0. Osasuna je uspela da izjednači rezultat u prvom poluvremenu i to je bilo sve, a očekivanu pobedu Valensija je overila u poslednjem minutu preko reprezentativca Soldada.

Povezana vest:  Infantino: I Modrić će prihvatiti tehnologiju kad mu donese pobedu

Strelci su bili Kosta u 34. i Soldado u 90. za Valensiju, a Ljorente u 37. minutu za Osasunu.

Ranije večeras Malaga je prošla među najboljih osam savladavši trećeligaša Eibar sa 4:1 (prvi meč 1:1).

Sutra se sastaju Sevilja – Majorka (prvi meč 5:0), Real Madrid – Selta (1:2) i Saragosa – Levante (1:0), a u četvrtak Hetafe – Atletiko Madrid (0:3), Barselona – Kordoba (2:0) i Betis – Las Palmas (1:1).

Povezana vest:  Di Bjađo: Srbija i Italija su favoriti za prvo mesto