Gabriel_Agbonlahor
Vest Bromvič i Aston Vila podelili bodove

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Aston Vile odigrali su 2:2 u poslednjoj večerašnjoj utakmici 23. kola Premijer lige.
 Aston Vila je propustila sjajnu priliku da dodje do trijumfa protiv gradskog rivala, pošto je posle prvog poluvremena vodila sa 2:0.
 Strelac prvog pogotka za goste bio je Kristijan Benteke u 12. minutu, a vođstvo je duplirao Gabrijel Agbonlahor u 31. minutu.
 Kapiten Vest Bromviča je u 49. minutu smanjio zaostatak, a bod domaćinu doneo je Piter Odemvingi dva minuta pre kraja utakmice.
 Rezultati i strelci u 23. kolu:
 Liverpul – Norič 5:0 (Henderson 26, Suarez 36, Staridž 59, Džerard 66, Džonson 74. autogol)
 Mančester Siti – Fulam 2:0 (Silva 2, 69)
 Njukasl – Reding 1:2 (Kabaj 35 – Le Fondre 71, 77)
 Svonsi – Stouk 3:1 (Dejvis 49, De Guzman 57, 80)
 Vest Hem – KPR 1:1 (Kol 68 – Remi 14)
 Vigan – Sanderlend 2:3 (Von 4. autogol, Enrikes 79 – Gardner 17. penal, Flečer 20, 42)
 Vest Bromvič – Aston Vila 2:2 (Brant 49, Odemvingi 83 – Benteke 12, Agbonlahor 31)