antonio-conte

Konte: Milan može da se uključi u trku za skudeto

Trener fudbalera Juventusa Antonio Konte rekao je danas da Milan predvođen Marijom Balotelijem može da se uključi u trku za šampionsku titulu. Milanezi su od dolaska Balotelija značajno popravili formu u Seriji A, imaju šest pobeda na poslednjih sedam mečeva i već su stigli do treće pozicije na tabeli, sa 11 bodova manje od lidera Juventusa.
– Milan sa Balotelijem može da osvoji skudeto, ima još dosta da se igra do kraja prvenstva, čakl 13 utakmica i sve je moguće – rekao je Konte italijanskim medijima.
Juventus i MIlan i dalje se takmiče u Ligi šampiona, Konteov tim je praktično već završio posao oko plasmana u četvrtfinale, pošto je u prvom meču osmine finala u Glazgovu savladao Seltik sa 3:0, dok rosonere sutrra uveče čeka derbi meč sa Barselonom.
-Nadam se da će Milan proći. Na evropskoj sceni uvek navijam za italijanske klubove – dodao je Konte.
Milan narednog vikenda u Seriji A igra gradski derbi sa Interom, dok Juventus dočekuje Sijenu.