Dejan Stankovic
Stanković nije ozbiljnije povređen
Fudbaler Intera Dejan Stanković nije ozbiljnije povređen na večerašnjoj utakmici Serije A protiv Bolonje u kojoj je njegov klub neočekivano poražen na domaćem terenu sa 1:0. Stanković je bio starter u timu crno-plavih, a zamenio ga je Hrvat Mateo Kovačić u 55. minutu.
„Prilično sam dobro, osetio sam mali bol u kuku, mislim da nije ništa ozbiljno“, izjavio je iskusni srpski igrač sredine terema.
Stanković je dodao da je Inter igrao slabo tokom prvog poluvremena „zbog napetosti“.
-Za protivnika smo imali veoma organizovan tim. U nastavku susreta krenuli smo bolje da igramo, međutim, gol nas je sasekao. Žao mi je zbog gubitka bodova, ali imamo još 10 utakmica i verujem da možemo da promenimo brzinu i izborimo plasman među tri najbolje ekipe – rekao je Stanković.
Inter je porazom od Bolonje pao na peto mesto Serije A i zaostaje četiri boda za gradskim rivalom Milanom na poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.