dodicDodić: Stigao nas je umor

Trener fudbalera Javora Mladen Dodić rekao je danas da je njegov tim delovao umorno zbog utakmice polufinala Kupa Srbije sa Jagodinom, ali da to ne sme da bude opravdanje za poraz od BSK-a iz Borče.
BSK je savladao Javor u Ivanjici sa 2:1 golovima Novakovića u 51. i Božića u 74. minutu, dok je gol za domaćina postigao Mišiću 29. minutu.
-Kao što sam ranije naglasio, BSK je mnogo jala ekipa nego jesenas, brže su igrali, a i nas je stigao umor od prve utakmice polufinala Kupa. Bez obzira na to i teške uslove terena, imali smo vođstvo, međutim, gosti su došli iz dva prekida do pobede – rekao je Dodić.
Javor trenutno zauzima sedmo mesto na tabeli sa 27 osvojenih bodova, a u narednom kolu u Novom Sadu gostuje ekipi Donjeg Srema.