mihajlovic nasmejan

Mihajlović: Zadovoljan sam, pokazali smo da smo bolji

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović rekao je da je zadovoljan igrom i pobedom protiv Škotske, nakon što su njegovi izabranici slavili večeras rezultatom 2:0.
-Zasluženo smo pobedili na teškom terenu. Nije bilo lako posle poraza od Hrvatske, ali su momci smogli snage da večeras ispune zadatke i zaslužuju čestitke. Pokazali smo Škotima da smo u ovom trenutku bolji tim – izjavio je Mihajlović neposredno posle utakmice.
On je podsetio da na prethodnih pet kvalifikacionih mečeva srpski tim nije bio nadigran, a da je u Zagrebu primio golove nakon sopstvenih grešaka.
-Međutim, to je fudbal. Večeras smo mogli da zatresemo mrežu u prvom poluvremenu, nedostajalo je i sreće, ali sam rekao igračima da budu strpljivi i to se isplatilo. Zahvalan sam novosadskoj publici na podršci, ali i škotskim navijačima koji su pokazali kako se navija za svoju zemlju. Pokušaćemo da u nastavku kvalifikacija osvojimo što više bodova – kazao je Mihajlović.
Narednu utakmicu u kvalifikacijama za svetski šampionat Srbija igra 7. juna na gostujućem terenu protiv Belgije.

Povezana vest:  Hajnkes: Bajern nema pravu konkurenciju u Bundesligi