nemanja_vidic_repLIGA ŠAMPIONA

Nemanja Vidić traži od saigrača da pokažu pobednički mentalitet

Stub odbrane Mančester Junajteda i reprezentacije Srbije Nemanja Vidić poručio je saigračima, pred revanš meč sa minhenskim bajernom da je sada pravo vreme da “Crveni đavoli” pokažu pobednički mentalitet i eliminišu Bajern u četvrtini finala Lige šampiona.

Ekipa sa OStrva je u Nemačkoj poražena sa 2:1, i to golom u poslednjim sekundama meča. Samopouzdanje igrača sa Old Traforda nije na potrebnom nivou jer je u nezgodnom trenutku došao i poraz od Čelsija u Premijer ligi 2:1, a ekipa se suočava i sa dosta povređenih igrača .

-Poslednji mečevi su nam jako teško pali. Moramo da se pomirimo sa trenutnom situacijom i iz nje izvučemo ono najbolje pred sutrašnji duel sa minhenskim Bajernom. U prvoj utakmici nismo bili zadovoljni našom igrom i nadam se da će u revanšu biti bolje. Drugo poluvreme protiv Čelsija može da nam posluži kao primer jer smo igrali sa više samopouzdanja – rekao je Vidić.

Povezana vest:  SP JUŽNA AFRIKA, Dosad tek 101 gol, najmanji prosek u istoriji