antonio di natale udinezeNovi trijumf Udinezea, Napoli jedva savladao Sijenu

Fudbaleri Napolija, Udinezea i Lacija ostvarili su danas pobede u utakmicama 37. kola italijanske Serije A.
Napoli je teže nego što se očekivalo došao do pobede nad Sijenom (2:1) i tako potvrdio drugo mesto na tabeli.
Sijena je povela u 36. minutu preko Grila, izjednačio je Kavani u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je Hamšik u 92. minutu meča.
Predvođen sjajnim Antonijom Di Nateleom Udineze je zabeležilo sedmu uzastopunu pobedu protiv Atalante, koja je povela posle 10 minuta igre (De Luka).
Srpski reprezentativci Dušan Basta i Željko Brkić odigrali su čitav meč za Udineze, dok je sa druge strane Ivan Radovanović zamenjen u 71. minuta.
Lacio je pobedio Sampdoriju na „Olimpiku“ sa 2:0 golovima Flokarija u 10. i Kandreva iz jedanaesterca u 93. minutu meča.