crnogorska liga logoPobeda Čelika, Petrovac i Sutjeska nerešeno

Fudbaleri Čelika ostvarili su danas drugu prvenstvenu pobedu, a tri boda upisali su i Mladost i Grbalj. Pobednika nije bilo u duelu Petrovca i Sutjeske, kao i u utakmici izmedu Dečića i Lovćena.
Čelik je u Nikšiću savladao Zetu 2:0, golovima Ivana Ivanovića u osmom i Darka Zorića u 60. minutu iz jedanaesterca.
Grbalj je u Baru, pogotcima Igora Radusinovića u osmom i Branislava Jankovića u 34. minutu savladao Mornar 2:1. Jedini gol za domaću ekipu postigao je Aleksandar Dubljević u 83. minutu.
Mladost je na svom terenu savladala Rudar 2:1, golovima Ivana Kneževića u 27. i Miloša Pavičevića u 34. minutu. Poraz je ublažio Andrija Kaluđerović u 87. minutu.
Petrovac i Sutjeska igrali su nerešeno 2:2 u Radanovicima, gde Petrovac igra utakmice zbog radova na stadionu pod Malim brdom.
Aktuelni šampion poveo je autogolom domaćeg golmana Nemanje Popovića u 13. minutu, a Vladimir Vujović poravnao je rezultat 20 minuta kasnije.
Prednost gostima donio je Srdan Radonjic u 43. minutu, da bi pogodak za izjednačenje postigao Jasmin Muhović u 73. minutu.
Bez pobednika i golova završen je duel Lovćena i Dečića.
U poslednjem meču ovog kola sutra će igrati Mogren i Budućnost.