marko nikolic vojvodina

Nikolić: Koštale nas neiskorišćene šanse

Trener Fudbalera Vojvodine Marko Nikolić rekao je posle poraza od ekipe moldavskog Šerifa da je njegov tim platio ceh neiskorišćenim šansama u oba poluvremena.
Vojvodina je ostala bez plasmana u Ligu Evrope pošto je večeras u Tiraspolju, u revanšu baraža, izgubila od Šerifa sa 2:1, nakon što je prvi meč prošlog četvrtka u Novom Sadu završen remijem (1:1).
-Imali smo dobre šanse i u prvom i u drugom poluvremenu. Nismo dali gol iz tih prilika i ostaje nam da žalimo. Ekipa Šerifa je igrala čvsto, imala je puno raspolozenih igrača. Postigli su prvi gol posle naše greške, a mi smo imali i peh da je Škuletić morao da izađe već u 48 minutu, jer nije mogao da izdrži bol u vratu od posledice zadobijenog udarca – rekao je Nikolić za klupski sajt.
Posle Vojvodine, neuspeh u baražu za Ligu Evrope pretrpeo je i beogradski Partizan, koji je poražen u Tunu od istoimenog švajcarskog predstavnika sa 3:0.

Povezana vest:  Anri: Ibrahimović je sjajan momak i još bolji igrač