Gonzalo Iguain

Napoli sam na vrhu, Milanu samo bod u Torinu

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu ekipu Atalante sa 2:0 u utakmici trećeg kola Serije A i probili se na prvo mesto na tabeli.
Napolitancima su tri boda doneli bivši fudbaleri Reala, Gonzalo Iguain i Serhio Kaljehon.
Ekipa Milana napravila je još jedan kiks, pošto je gostima remizirala sa Torinom (2:2).
Ipak, ako se uzme u obzir da su gubili sa 2:0, a do boda došli golom Marija Balotelija iz penala u sedmom minutu sudijske nadoknade, rosoneri moraju da budu zadovoljni.
Brazilac Kaka odigrao je večeras prvi takmičarski meč za Milan po povratku iz madridskog Reala u kojem je proveo prethodne četiri sezone.
Srpski reprezentativac Nikola Maksimović presedeo je svih 90 minuta na klupi Torina.