Brendan RodgersRodžers: Odlično prvo poluvreme

Trener Liverpula Brendon Rodžers rekao je danas da je njegova ekipa odigrala odlično prvo poluvreme protiv Kristal Palasa, a pohvalio je i igru Danijela Staridža i Luisa Suaresa.
-Bilo je to odlično prvo poluvreme. Dali smo tri gola, a mogli smo još dva. Neki napadi su bili izuzetni, stvorili smo veliki broj prilika – rekao je Rodžers, prenose britanski mediji.
Liverpul je danas u sedmom kolu Premijer lige pobedio Kristal Palas sa 3:1. Golovima Luisa Suaresa, Danijela Staridža i Stivena Džerarda klub s Enfilda je do 38. minuta imao prednost od 3:0.
-Teško je igrati drugo poluvreme kad imate prednost. Hteli smo guramo dalje, ali nismo materijalizovali šanse. Mora se odati priznanje i Kristal palasu. Naporno su radili u drugom poluvremenu… Sve u svemu, osvojili smo tri boda, to je bio cilj – rekao je trener Liverpula.
Rodžers je pohvalio i igru Staridža i Suaresa.
-Oni su bili izuzetni, posebno u prvom poluvremenu. Verujem da su najbolji igrači često na istoj talasnoj dužini, njih dvojica jesu – kazao je Rodžers.