engleska logo

ENGLESKA LIGA

Azar i Vilijan za prvo slavlje Čelsija u gostima

Fudbaleri Čelsija savladali su danas domaći Norič sa 3:1 (1:0) u utakmici sedmog kola engleske Premijer lige. Čelsi je do četvrte pobede u šampionatu, a prve na gostovanju došao golovima Azara i Vilijana u završnici drugog poluvremena.
Azar je u 85. minutu savladao domaćeg golmana, a 60 sekundi kasnije to za rukom pošlo i Vilijanu, koji je pet minuta ranije ušao u igru umesto Mate.
Ekipa Žozea Murinja povela je golom Oskara u četvrtom minutu, a jedini pogodak za Norič postigao je Pilkington u 68. minutu.
Srpski reprezentativac Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za londonsku ekipu.
Fudbaleri Sautemptona nastavili su sa dobrim igrama ove sezone, pošto su na svom terenu savladali Svonsi sa 2:0.