Arsenal slavlje aston vila

Remi Arsenala, poraz Totenhema od Vest Hema

Fudbaleri Vest Hema pobedili su danas u gostima Totenhem sa 3:0, dok su Vest Bromvič Albion I Arsenal remizirali 1:1 u poslednjim utakmicama sedmog kola Premijer lige. Ekipa Vest Hema priredila je malo iznenađenje pobedom nad Totenhemom u gradskom derbiju, dok „pevci“ uprkos znatno većem posedu lopte nisu uspeli da zatrese mrežu gostiju.
Strelci za Vest Hem bili su Vinston Rid u 67. Rikardo Vaz Te u 73. I Ravel Morison u 80. minutu. „Čekićari“ se posle sedomg kola nalaze na 13. mestu Premijer lige sa osam osvojenih poena, a Totenhem na šestoj poziciji sa 13.
Fudbaleri Arsenala su danas posle, 10 uzastopnih pobeda u svim takmičenjima, odigrali nerešeno sa VBA. Prvi gol na utakmici postigao je u 42. minutu fudbaler VBA Klaudio Jakob, a jedini pogodak za Arsenal dao je Džek Vilšir u 63. minutu.
„Tobdžije“ dele prvo mesto sa Liverpulom sa osvojenih 16 poena, a njegov današnji rival se nalazi na 12. poziciji sa devet bodova.

Povezana vest:  Zvezda na Banovom brdu, Partizan dočekuje Voždovac