lopta u mreziSloboda pobedila Vojvodinu u Novom Sadu

Fudbaleri Slobode iz Užica pobedili su danas u Novom Sadu Vojvodinu sa 2:1 u utakmici devetog kola Super lige Srbije.
Posle devetog kola prvenstva Srbije više neće biti neporaženih ekipa, pošto je Sloboda u gostima uspela da savlada ekipu Marka Nikolića.
Novosađani su na stadionu „Karađorđe“ poveili u 25. minutu preko Andrije Kaluđerovića, koji je iskoristio dodavanje glavom Petra Skuletića posle kornera Marka Poletanovića.
Gosti iz Užica su u 32. minutu došli do izjednačenja preko Miloša Žeravice, a konačan rezultat postavio je Lazar Jovanović 77. minutu, koje je iskoristio odbijenu loptu posle šuta Vladimira Krstića i loptu posla u ne branjeni deo mreže.
Sloboda je tako došla do 10. mesta u Super ligi sa isto toliko bodova iz devet utakmica, dok je Vojvodina treća sa 16.