Alen Stevanovic Torino

Torino i Inter podelili bodove

Fudbaleri Torina i Intera odigrali su večeras nerešeno 3:3 u osmom kolu italijanske Serije A. Meč u Torinu je bio uzbudljiv od samog početka kada je golman Intera Samir Handanovič već u petom minutu skrivio penal i zaradio crveni karton.
Huan Pablo Karizo ga je zamenio među stativama i uspeo je da odbrani jedanaesterac koji je šutirao Alesio Ćerći.  Domaća ekipa je, ipak, stigla prva do prednosti u 21. minutu preko Aleksandera Farneruda, ali je Fredi Guarin sjajnim golom izjednačio rezultat u 45. minutu.
U drugom poluvremenu Torino je ponovo poveo prvi. U 53. minutu gol je postigao Ćiro Imobile, ali je već u narednoj akciji Inter izjednačio golom Rodriga Palasija. Palasio je u 71. minutu doneo prednost Interu, ali je u 90. minute Nikola Balomo postavio konačan rezultat – 3:3.
Posle osam odigranih kola Inter je peti na tabeli Serije A sa 15 osvojenih bodova, dok je Torino 10. sa pet bodova manje.

Povezana vest:  ENGLESKA LIGA, Rezultati 28. kola i tabela Premijer lige