Neymar Barcelona Real Madrid

Barselona ubedljiva protiv Granade

Fudbaleri Barselone savladali su večaras Granadu sa 4:0 (2:0), u utakmicu 14. kola španske Primere.
Ovim trijumfom Barselona je sačuvala prvo mesto na tabeli, a pitanje pobednika bilo je rešeno posle prvog poluvremena.
Prva dva gola postignuta su iz penala, a precizni su bili Inijesta (20. minut) i Fabrgas (40), dok su gosti dotučeni u nastavku meča kada su strelci bili Sančez (71) i Pedro (90).
Ekipa Granade u 66. minutu ostala je bez fudbalera sredine terena Itura, koji je zbog drugog žutog kartona morao da napusti igru.
Rezultati i strelci 14. kola:
Barselona – Granada 4:0 (Inijesta 20. penal, Fabregas 40. penal, Sančez 71, Pedro 90)