stojanovic ofk-zvezda 16Stojanović: Nisam zadovoljan, previše smo grešili

Trener fudbalera Crvene zvezde Slaviša Stojanović rekao je danas da nije zadovoljan izdanjem njegove ekipe uprkos pobedi nad OFK Beogradom od 2:1 u 14. kolu Superlige.
-Nismo izgledali dobro kao ne prethodnim utakmicama, a ekipa OFK Beograda je bila u najmanju ruku jednak suparnik i imali su dosta šansi. Previše smo grešili u dodavanjima, što je tehnički potkovana ekipa domaćina znala da kazni. Bilo je pitanje vremena kada će pasti izjednačujući gol – rekao je Stojanović na konferenciji za medije.
Crveno-beli su uz dosta muke savladali OFK Beograd na Karaburmi, pogotkom iz penala Miloša Ninkovića u 81. minutu.
-Okrećemo se predstojećim utakmicama protiv Vojvodine u Kupu i prvenstvu i želimo da u tim mečevima ostavimo bolji utisak – dodao je Stojanović.
Pomoćni trener OFK Beograda Saša Kljajić naglasio je da su „romantičari“ zaslužili bod.
-Crvena zvezda je imala inicijativu u prvom poluvremenu, a mi bolje šanse. U nastavku smo zaigrali mnogo bolje, ali falilo nam je više koncentracije u presudnim momentima pred golom protivnika. Naši mladi igrači su potvrdili potencijal i ostavili dobar utisak – rekao je Kljajić.